Pura Vida Healthy
Treat your body to a healthy, balanced meal in no time! Not only are these shakes healthy, they’re also delicious. With up to 21 essential vitamins and minerals – and in a variety of flavors – weight management never tasted so good
Our Healthy Shake includes protein, fiber and essential nutrients that can help support metabolic function at the cellular level.
Healthy Shakes
-
SWEET MIAMI
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price per -
BANANA CARAMEL
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price per -
STRAWBERRY SHORTCAKE
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price per -
MINT CHOCLATE CHIP
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price per -
LOCO FOR COCO
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price per -
FRUITY PEBBLES
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price per
Pura Vida Healthy Load Tea
Ignite your metabolism with this refreshing low-calorie Energy Drink, contains caffeine, which jump-start your metabolism and provides a boost to help you feel revitalized.
Supports brain function, accelerates memory recall† and helps reduce the feeling of mental fatigue with ginsenosides*
Specially formulated with 351 mg of a unique energy blend that includes Panax ginseng, L-taurine, caffeine, guarana extract and inositol
Caffeine is naturally a thermogenic and temporarily increases your metabolism*
†Temporary benefit based on consumption of ginseng by healthy young adults.
Usage
Featured collection
-
JOLLY RANCHER
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
STRAWBERRY MOJITO
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
WATERMELON
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
GRADIENT GRAPE
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per
Pura Vida Healthy Protein Snacks
-
Iced Coffee
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Protein Donuts
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Chicken Vegetable Protein Soup
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Protein Sandwich
Regular price From $8.50 USDRegular priceUnit price per -
Protein Waffles
Regular price $9.98 USDRegular priceUnit price per